Aktualności

Targi Taste the Future Cologne 05-09.10.2019
11 października 2019
Międzynarodowe Targi Żywności ANUGA w Kolonii w tym roku odbyły się w dniach 5 - 9 października. Właściciel Firmy Czachorowski, Andrzej Czachorowski po raz 5 pojawił się na targach w ramach realizowanego projektu dofinansowanego przez Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego pt. "Promocja produktów P.H. Czachorowski na targach i misjach międzynarodowych". Za granicą staraliśmy się jak najlepiej wypromować wizerunek naszej firmy i zaprezentować nasze produkty tj. jaja, proszek jajeczny, sosy, woda.  
System posadzek EasyStep!
9 września 2019
Firma Czachorowski prezentuje ofertę nowoczesnych posadzek w formie płyt winylowych działających jak puzzle.  System EasyStep składa się ze wzajemnie połączonych płyt wykonanych w 100% z wysokiej jakości PVC. Charakteryzuje się dużą wytrzymałością, odpornością, szybkim i łatwym ułożeniem. Idealnie nadaje się do pomieszczeń przemysłowych, produkcyjnych, magazynowych, jak również komercyjnych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
Certyfikaty dla HoReCa
1 lipca 2019

Serdecznie zapraszamy podmioty z branży HoReCa, czyli wszelkie hotele, restauracje i kawiarnie do nawiązania współpracy z naszą firmą!

Oferujemy eleganckie, oprawione certyfikaty gwarantujące, że jaja używane do produkcji pysznych dań i wyrobów pochodzą od kur z wolnego wybiegu lub od kur ekologicznych.

Zapraszamy do kontaktu z działem ds. HoReCa

Łukasz Korkosz l.korkosz@czachorowski.com  kom.: 500 059 171

Agnieszka Janik zdrowakuchnia@czachorowski.com kom.: 500 059 257

Życzenia Wielkanocne
18 kwietnia 2019

Firma Czachorowski na targach Greece Food Expo 2019!
28 marca 2019

Firma Czachorowski miała zaszczyt wziąć udział w targach Greece Food Expo 2019, które  miały miejsce 16 - 18.03.2019 r. w Atenach. 

Greckie targi żywności to największe tego typu przedsięwzięcie w tej części Europy! Była to dla nas wielka szansa na prezentację naszych produktów oraz nawiązanie licznych nowych kontaktów handlowych. Mieliśmy szansę przeprowadzić spotkania B2B z drobnymi przedsiębiorcami, ale również z największymi producentami żywności w Europie. Na targach spotkaliśmy producentów oraz odbiorców działających w takich sektorach jak: nabiałowy, mięsno-rybny, mleczarski, piekarniczo-cukierniczy, napojowy, alkoholowy, a także żywności regionalnej. 

Promocja produktów PH Czachorowski na targach i misjach międzynarodowych
1 maja 2018

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy,że PH Czachorowski  bierze udział w pięciu imprezach targowych finansowanych

z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego  w ramach projektu:

"Promocja produktów PH Czachorowski na targach i misjach międzynarodowych" .

Będziecie mogli nas zobaczyć na następujących targach i misjach międzynarodowych:

  1. Targi plus Kongres Speeds&Chips we Włoszech, Milano maj 2018
  2. Word Expo From Feed to Food w Holandii, Untrecht czerwiec 2018
  3. Sial Paryż we Francji, Paryz październik 2018
  4. Targi w Grecji , Ateny , marzec 2019
  5. Targi Anuga w Niemczech, Kolonia, październik 2019