Aktualności

Świąteczne Życzenia
19 grudnia 2019
e-SKLEP EasyStep by Czachorowski
28 listopada 2019

Serdecznie zapraszamy do naszego nowego Sklepu EasyStep by Czachorowski. Szykujemy dla naszych klientów SPECJALNE PROMOCJE  z okacji BLACK FRIDAY!

Targi Taste the Future Cologne 05-09.10.2019
11 października 2019
Międzynarodowe Targi Żywności ANUGA w Kolonii w tym roku odbyły się w dniach 5 - 9 października. Właściciel Firmy Czachorowski, Andrzej Czachorowski po raz 5 pojawił się na targach w ramach realizowanego projektu dofinansowanego przez Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego pt. "Promocja produktów P.H. Czachorowski na targach i misjach międzynarodowych". Za granicą staraliśmy się jak najlepiej wypromować wizerunek naszej firmy i zaprezentować nasze produkty tj. jaja, proszek jajeczny, sosy, woda.  
System posadzek EasyStep!
9 września 2019
Firma Czachorowski prezentuje ofertę nowoczesnych posadzek w formie płyt winylowych działających jak puzzle.  System EasyStep składa się ze wzajemnie połączonych płyt wykonanych w 100% z wysokiej jakości PVC. Charakteryzuje się dużą wytrzymałością, odpornością, szybkim i łatwym ułożeniem. Idealnie nadaje się do pomieszczeń przemysłowych, produkcyjnych, magazynowych, jak również komercyjnych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
Certyfikaty dla HoReCa
1 lipca 2019

Serdecznie zapraszamy podmioty z branży HoReCa, czyli wszelkie hotele, restauracje i kawiarnie do nawiązania współpracy z naszą firmą!

Oferujemy eleganckie, oprawione certyfikaty gwarantujące, że jaja używane do produkcji pysznych dań i wyrobów pochodzą od kur z wolnego wybiegu lub od kur ekologicznych.

Zapraszamy do kontaktu z działem ds. HoReCa

Łukasz Korkosz l.korkosz@czachorowski.com  kom.: 500 059 171

Agnieszka Janik zdrowakuchnia@czachorowski.com kom.: 500 059 257

Życzenia Wielkanocne
18 kwietnia 2019