Kontakt

 Czaple 23, 80-298 Gdańsk

kom. 503 109 358     |     tel. 58 320 35 93

Dział handlowy Dział handlowy

Lokalizacja

80-298 Gdańsk, Czaple 23

Dyrektor Handlowy

Barbara Malawska
b.malawska@czachorowski.com
kom.: 503 009 246

Kierownik handlowy

Grzegorz Buczek
g.buczek@czachorowski.com
kom.: 509 710 898

Dział HoReCa Dział HoReCa

Lokalizacja

80-298 Gdańsk, Czaple 23

Przedstawiciele Handlowi ds. HoReCa

Agnieszka Janik
zdrowakuchnia@czachorowski.com
kom.: 500 059 257

Joanna Marczuk
asia@czachorowski.com
kom.: 500 059 171

Przedstawiciele Handlowi ds. HoReCa

Marcin Madany
marcin.madany@czachorowski.com
kom.: 509 325 890

Dział księgowości Dział księgowości

Dział księgowości

Karolina Radomska
biuro@czachorowski.com
tel.: 58 320 12 46
kom.: 503 009 261

Faktury, korekty

faktury@czachorowski.com
tel.: 58 320 35 93
kom.: 503 109 358

Dział finansów Dział finansów

Dział finansów

Beata Różańska
beata.rozanska@czachorowski.com
kom.: 505 054 988

Windykacja

Łukasz Doroszkiewicz
l.doroszkiewicz@czachorowski.com
kom.: 505 107 139

Zakup jaj Zakup jaj

Zakup jaj

Magdalena Kacprzyk
m.kacprzyk@czachorowski.com
kom.: 503 009 236

Dział kadr Dział kadr

Dział kadr

Beata Cichoń
beata.cichon@czachorowski.com
tel.: 58 320 12 46

Marketing Marketing
Sprzedaż hurtowa i detaliczna wytłaczanek i opakowań Sprzedaż hurtowa i detaliczna wytłaczanek i opakowań

Sprzedaż hurtowa  

Maciej Wrzeszcz
maciej@czachorowski.com
kom. 512 446 319

Sprzedaż detaliczna  

Michał Ginter
michal.ginter@czachorowski.com
kom. 506 085 204

Sprzedaż hurtowa wytłaczanek detalicznych Sprzedaż hurtowa wytłaczanek detalicznych

Sprzedaż hurtowa wytłaczanek detalicznych

Tomasz Lis
lis@czachorowski.com
tel.: 58 322 05 71
kom.: 509 761 721

Import – Export Import – Export

Import-Eksport

Magdalena Kacprzyk
m.kacprzyk@czachorowski.com
kom.: 503 009 236

Transport Transport

Transport

Specjalista ds. transportu i spedycji
Michał Kacprzyk
michal.kacprzyk@czachorowski.com
kom.: 516 132 552

Zamówienia Europa Zachodnia Zamówienia Europa Zachodnia

Zamówienia Niemcy/Austria/Kraje Beneluxu

Dariusz Damps
dariuszdamps@czachorowski.com
kom.: +48 603 893 399

Tymoteusz Piotrzkowski
wilhelm@czachorowski.com
kom.: +49 175 4733525

Dział reklamacji Dział reklamacji

Dział reklamacji

Daniela Wons
daniela@czachorowski.com
kom.: 604 198 538

Zakład pakowania jaj Zakład pakowania jaj

Zakład pakowania jaj

Lokalizacja:
Czaple 23, 80-298 Gdańsk

magazyn@czachorowski.com
tel.: 58 684 85 33

Kinga Szalaty
kom.: 501 741 937

Renata Dejk
kom.: 503 009 243

Maciej Kulczyński
kom.: 503 009 243

Marcin Kulczyński
kom.: 503 009 243

Mapa

Biuro
(faktury, zamówienia, korekty)

ul. Czaple 23/19
80-298 Gdańsk

;

Zakład pakowania jaj
ul. Czaple 23
80-298 Gdańsk

;

Magazyn
ul. Budowlanych 23
80-298 Gdańsk

;

Sklep
ul. Piastowska 157
80-358 Gdańsk

;

Sprawdź nasz sklep firmowy

Formularz kontaktowy